חדשותערב נשים לכבוד כ”ב שבט

ביום רביעי הקרוב יתקיים ערב נשים לכבוד יום הילולת הרבנית הצדקנית מרת חיה מושקא שניאורסון אשת הרבי מליובאוישט

קרא עוד

התועדות י שבט

66 שנים לקבלת הנשיאות של הרבי מליובאוויטש בבית חב"ד התקיימה ביום שני התוועדות לרגל יום ההילולא 67 של רבי יוסף יצחק שניאורסהן הרבי הקודם של חב"ד ועליית הרבי הנוכחי רבי מנחם מנדל שניאורסהן . בהתוועדות שמעו הנוחכים מהרב מיכאל רייניץ משליחי חב"ד ברחובות על מנהיגותו המיוחדת של הרבי שהתבטא בדאגה הכנה לכל יהודי באשר הוא.

קרא עוד

״כי לא על הלחם לבדו יחיה האדם״

״כי לא על הלחם לבדו יחיה האדם״ השבוע הגיע תרומה מכובדת של מאפיית אנג’ל עם מאפים מגוונים ולצידם מוצרי חלב תרומת תנובה עשרות משפחות נהנו מהתרומה המכובדת.

קרא עוד

חנוכה אור ללא הפסקה.

פעילי בית חב"ד דאגו להאיר את העיר במשך כל ימות החג. חנוכיות הוצבו בעזרת המחלקה הטכנית בעייריה בכל הכניסות לעיר וכן בכל המרכזים המסחריים במרכז רוגובין שבשכונה הירוקה קיימו פעילי בית חב"ד פעילות עם הילדים בשיתוף המרכז. כן הודלקו חנוכיות ברכבות ובחלק מהסופרים הגדולים. בימים הראשונים של החג פשטו בחורים מטעם בית חב"ד על החנויות הדליקו חנוכיות וחילקו סופגניות.

קרא עודחלוקת סמיכות חמות לחורף בבית חב”ד

החורף מגיע ועימו הקור כמסורת השנים האחרונות בית חב"ד מעניק שמיכות למעוטי יכולת ומחמם את גופם וליבם. הענקת השמיכות נערכת בשיתוף עמותת יד ביד בראשות הרב גלויברמן

קרא עוד

מסיבת ראש חודש כסלו בבית חב”ד

ביום חמישי ראש חודש כסליו התקיימה מסיבת התוועדות לכבוד ראש חודש כסליו תאריך שלפני 39 שנים ארע הנס הגדול שהרבי מליובאויטש הבריא מהתקף לב קשה וחזר לפעילות מלאה. התכנסות הייתה גם קבלת פנים לשליחי חב"ד בעיר שחזרו מהכנס הבינלאומי של שליחי חב"ד שהתקיימה בברוקלין שבניו יורק . בערב סיפורו את סיפור הנס לצד סיפורי הפעילות הענפה של חב"ד בעולם

קרא עוד

הרב לרר מתפלל בציון הקדוש של הרבי מליובאויטש

הרב לרר, השוהה כעת בניו יורק לרגל כינוס שלוחי חב"ד העולמי, מוסר את שמות אנשי העיר (מפדיון הכפרות) ופתקים של הקהילה אל הציון הקודש של הרבי לברכה והצלחה.

קרא עוד

לומדי השיעור השבועי בבית חב”ד חגגו סיום מסכת

משתתפי השיעור בתלמוד חגגו אתמול מסיבת סיום מסכת יחד עם מגיד השיעור הרב שלום לסקר. המשתתפים התבשרו על המסכת החדשה שיחלו ללמוד מסכת קידושין. והזמינו את הציבור הרחב להצטרף ולהנות משיעוריו המרתקים של הרב שלום. בכל יום ראשון בשעה 20:00 מתקיים שיעור גמרא בבית חב"ד רחוב הזמיר 1א’. הציבור מוזמן

קרא עוד


עוד יום שיגרתי במרכז החסד של בית חב”ד

עוד יום שיגרתי במרכז החסד של בית חב”ד

קרא עוד

טקס קביעת מזוזה לחדר השיעורים והקידושים בבית חב”ד

ביום ראשון האחרון התקיים טקס קביעת מזוזה לחדר השיעורים והקידושים בבית חב"ד. החדר שופץ בעזרתם הנדיבה של יוסי ונעמי אנוך לעילוי נשמת הוריו של יוסי ואמה של נעמי שהשבוע מלאה שנה לפטירתה.

קרא עוד

יש חיים ”אחרי החגים”

אומנם בחגים אנשים נזקקים לעזרה רבה יותר בעקבות סעודות החג הרבות , אך יש חיים אחרי החגים ויש גם נזקקים אחרי החגים. באתמול איסרו חג חולקו עשרות ארגזים עם גבינה צהובה. חזרנו לשיגרה ממשיכים לעזור לאנשים בעזרתכם החשובה.

קרא עוד

כחמש מאות איש בית כנסת הפתוח של בית חב”ד בשכונה הירוקה.

ביום הכיפור העמידה עירית יבנה את מתנ"ס ע"ש ליפקין שחק בשכונה הירוקה לבית כנסת הפתוח. כחמש מאות איש השתתפו בתפילות שאורגנו ע"י בית חב"ד בראשות הרב לרר. את התפילת אירגן הרב חיים שלום סגל שליח חב"ד בשכונת תדהר יחד עם צוות מתנדבים שסייע באירגון המקום ובעמידה לפני העמוד.

קרא עוד


טכס הסרט הלוט וקביעת מזוזה לקומת עזרת הנשים בבית חב”ד

לכבוד ראש השנה הוסר הלוט ונקבעו מזוזות בקומת עזרת נשים בבית הכנסת שבבית חב"ד. הקומה שופצה ע"י מר יצחק אבגי לעילוי נשמת אחותו רותי ברדה ז"ל. בטכס נכחו בני המשפחה ובקביעת המזוזה כובדו מר יצחק אבגי ומר גבריאל ברדה בעלה של הנפטרת ז"ל.

קרא עוד