אודותינו

"בכל מקום שיש קוקה-קולה, יש חב"ד", אומר הפתגם העממי. אופס, אבל הוא לא נכון: בקובה, מדינה קומוניסטית, אין קוקה-קולה, אבל חב"ד פועלת במרץ רב כבר עשורים. אבל חב"ד, תודו שהופתעתם, נמצאת לא רק מעבר לים – אבל גם כאן, בישראל, ביבנה קיים בית חב"ד שנותן את כל הלב לכל אחד.

מאת:

יצאתם לטיול אחרי צבא? אין מצב של פגשתם שליח של חב"ד; בסעודת שבת בבנגקוק, בחילוץ ישראלים בנפאל, ב’קפה אינטרנט’ שפתוח לרשות הישראלים בקינשאסה. נסעתם לטיול משפחתי באירופה? סיכוי קלוש שפספסתם את החב"דניקים בונציה; שלא נתקלתם בהם בפריז, או באמסטרדם. וכן, כמובן גם אל הבסיס הנידח ששירתתם בו, מעבר להרי החושך, הם הגיעו. עם שמחה, וספוגניות בחנוכה, ומשלוחי מנות בפורים, ותמיד עם חיוך ומילה טובה.

"בכל מקום שיש קוקה-קולה, יש חב"ד", אומר הפתגם העממי. אופס, אבל הוא לא נכון: בקובה, מדינה קומוניסטית, אין קוקה-קולה, אבל חב"ד פועלת במרץ רב כבר עשורים.

אבל חב"ד, תודו שהופתעתם, נמצאת לא רק מעבר לים – אבל גם כאן, בישראל, ביבנה קיים מזה שלש עשורים בית חב"ד שנותן מכל הלב לכל אחד.

אתם מוזמנים, באהבה ובחיוך גדולים, ועם זרועות פתוחות לרווחה, להיכנס אלינו לבית חב"ד קרית אונו. אנחנו מחכים לך ולך, רק תבואו.שתף לחברים

שתף